İŞİNİZİ TURKNET'LE BÜYÜTELİM!

İster kobi, ister 100'lerce kişiye istihdam sağlayan bir işletme olun, TurkNet'te işinizi verimli hale getirecek bir çözüm kesinlikle vardır. Formu doldurun, sizi arayalım. Siz işinizi büyütürken biz verdiğimiz desteğin gururunu yaşayalım.

TESİS PAYLAŞIMI YÜKÜMLÜLÜĞÜ ve UYGULAMASI :

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun 12/04/2013 tarihli ve 2013/DK-ETD/187 sayılı “Tesis Paylaşımı Yükümlülüğü ve Uygulaması” başlıklı Kurul Kararı ile sabit elektronik haberleşme altyapısı kurmaya ve işletmeye yetkili tüm işletmeciler, ilgili haberleşme altyapı ve şebekesinde (boru, kanal, göz, vb.) 01/09/2013 tarihi itibariyle tesis paylaşımı yükümlülüğüne tabi kılınmıştır.

Bu kapsamda ilgili Kurul Kararı gereğince firmamız TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin tesis paylaşımına ilişkin ücretleri aşağıda yer almaktadır.

Tesis paylaşıma uygun olan 1100 metrelik tek tesis, çok özel şartlara tabi bir haberleşme altyapısı olarak tesis edilmiştir ve bu güzergahın yekpare kullanılması gerekmektedir.

Tesis paylaşımına ilişkin her bir talep için geri ödemesiz olarak 350 TL tutarında Başvuru Ücreti alınacaktır. Tesis paylaşımı için yer etüdü yapılması durumunda, 1TL/m Yer Etüdü Ücreti alınacaktır.

Kalem Açıklama Ücret (TL/m)
Altyapı kullanım bedeli – Aylık ücret 1100 metrelik güzergah için geçerlidir 4,62 TL
Altyapı bakım ücreti – Aylık ücret 1100 metrelik güzergah için geçerlidir 0,2727 TL

Yukarıda belirtilen ücretlere vergiler dahil değildir.