İŞİNİZİ TURKNET'LE BÜYÜTELİM!

İster kobi, ister 100'lerce kişiye istihdam sağlayan bir işletme olun, TurkNet'te işinizi verimli hale getirecek bir çözüm kesinlikle vardır. Formu doldurun, sizi arayalım. Siz işinizi büyütürken biz verdiğimiz desteğin gururunu yaşayalım.

Shiftdelete.net

Tanıtım

Shiftdelete.net adresinde yayın yapan ve ana teması internet ve teknoloji olan web sitesi 2005 yılında yayın hayatına başlamıştır. Türkiye’de en fazla ziyaret edilen 100 web sitesi arasında yer alan shiftdelete.net, Türkiye’de ilk videolu içerik yayınlayan site olma özelliğini de taşımaktadır. Ayda ortalama 8 milyon tekil ziyaretçinin geldiği site teknoloji meraklıları için yayın hayatına sağlam adımlarla devam etmektedir.

İhtiyaç

Shiftdelete.net ayda ortalama 8 milyon tekil ziyaretçinin ziyaret ettiği, çok sayıda video içeriklerin yayınlandığı ve bununla birlikte SDNtv ile canlı yayın da yapılan bir web sitesidir. Shiftdelete.net editörlerinin, hazırladıkları haberleri, görselleri ve videoları web sitesine herhangi bir kesinti veya yavaşlık yaşamadan yükleyebilmeleri gerekmektedir. shiftdelete.net ofisi, çalışanların günlük internet ihtiyaçlarını karşılamanın yanında, canlı yayınlar için de bir toplama noktası olarak çalışmaktadır. Kesintisiz ve yüksek çözünürlüklü (HD) canlı yayın yapmayı hedefleyen shiftdelete.net için yüksek bant genişliğiyle birlikte, ölçeklendirilebilir ve kesintisiz internet erişimi çok önemlidir.

İnternet Çözümü

TurkNet, shiftdelete.net’e kendi omurgası üzerinden, fiber optik altyapısıyla, 10 Gbps’e kadar ölçeklendirilebilen metro ethernet internet hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede shiftdele.net’in ihtiyaçları doğrultusunda hem yüksek hızda ve kesintisiz bir bağlantı sağlanabilmekte hem de anlık kapasite değişim talepleri çok hızlı bir şekilde karşılanabilmektedir.

Destek Çözümü

TurkNet, sunmuş olduğu yönetilen hizmet anlayışıyla shiftdelete.net’in destek ihtiyaçlarını en kapsamlı şekilde karşılamaktadır. TurkNet teknik ekipleri shiftdelete.net’in bağlantısını 7/24 izleyerek, takip etmekte ve herhangi bir arıza/sorun çıkması halinde proaktif olarak duruma müdahale edip shiftdelete.net’i gelişmelerden anlık olarak haberdar etmektedir. Yönetilen hizmet kapsamında shiftdelete.net’in lokasyonunda konumlandırılmış cihazı TurkNet yönetmekte ve herhangi bir gereklilik durumunda yerinde cihaz değişimi yapmaktadır. Bunun yanında, metro ethernet internetin kullanım durumu grafiklerle online olarak shiftdelete.net BT yöneticilerine sunulmaktadır.

Sonuç

Shiftdelete.net, internet ihtiyacını karşılama ve yönetme işini TurkNet’e bırakarak yüksek hızlı ve kesintisiz erişime sahip olmanın avantajlarını yaşamaya başlamış, bunun yanında, maliyetlerinde de önemli tasarruflar sağlamıştır. Ayrıca, satış sonrası aldığı destek hizmetleri ve ölçeklendirilebilir hizmet anlayışıyla ihtiyaçlarını çok daha kolay yönetebilir hale gelmiştir.