Sabit Numara Taşıma

Numara taşıma hizmeti, TurkNet dışında başka bir operatörden alınan sabit telefon hizmeti aboneliğinizin TurkNet’e taşınarak sabit telefon hizmetizin TurkNet tarafından sunulmasını sağlayan hizmettir.

Numarasını ve kullanım alışkanlıklarını değiştirmeden daha ekonomik fiyatlara telefon hizmeti almak isteyen tüm işletmeler numara taşıma yapabilirler.

 
  • TurkNet’in her yöne tarifeleri sayesinde cep telefonu, şehir içi, şehirlerarası, 444’lü özel servis numaraları, 3 haneli numaralar, STH/alternatif operatör, milletlerarası 1.kademe sabit telefon yönlerini paketiniz kapsamında rahatlıkla arayabilirsiniz.
  • Daha uygun fiyatlarla arama yaparak tasarruf edersiniz.
 
TurkNet Sabit Telefon Hizmeti abonesi olduğumda Türk Telekom’dan ayrı fatura gelecek mi?

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti abonesi olmanız durumunda hattınız TurkNet’e taşınır. Türk Telekom’la ilişiğiniz kesilir ve Türk Telekom size fatura göndermez. Hizmetinizle ilgili sadece TurkNet'le iletişim kurmanın, tek bir fatura ödemenin kolaylığını yaşarken hem paradan hem zamandan tasarruf edersiniz.

TurkNet Sabit Numara Taşıma hizmetinden faydalanmaya başladığımda hattımda kesinti olacak mı?

Numara taşıma işlemi gerçekleştirilmeden önce, sizin seçeceğiniz zaman diliminde (04.00-09.59 arası, 10.00-15.59 arası, 16.00-22.00 arası) numara taşıma işlemi gerçekleşir ve bu zaman diliminde kısa süreli olara hizmet kesintisi yaşayabilirsiniz.

TurkNet Sabit Numara Taşıma Hizmetinin maksimum kurulum süresi nedir?

TurkNet data aboneliğiniz varsa Sabit Numara Taşıma Hizmeti için kurulum süresi için 17 iş günüdür. TurkNet data aboneliğiniz bulunmamaktaysa öncelikli olarak data hattı hizmeti için kurulumunuzun gerçekleşmesi gereklidir.

Santral ile Gateway arası kabloyu siz mi temin/tesis ediyorsunuz?

Kablolama ve santral üzerindeki işlem giderleri müşterilerimize aittir.

Siz de sabit telefon hatlarınızı TurkNet’e taşımak için;

  • (212) 355 17 17 numaralı kurumsal müşteri hizmetlerimizi 7/24 arayabilirsiniz.
  • kurumsalsatis@turknet.net.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.
  • Aşağıdaki başvuru formunu doldurun, sizi arayalım ve sizinle birlikte ihtiyaçlarınıza özel çözümler geliştirelim.