İŞİNİZİ TURKNET'LE BÜYÜTELİM!

İster kobi, ister 100'lerce kişiye istihdam sağlayan bir işletme olun, TurkNet'te işinizi verimli hale getirecek bir çözüm kesinlikle vardır. Formu doldurun, sizi arayalım. Siz işinizi büyütürken biz verdiğimiz desteğin gururunu yaşayalım.

Her Yöne 1.000 Dakika - Ayda Sadece 35,90 TL

 

Her Yöne 1.000 Dakika - Ayda Sadece 35,90 TL

 Sade Paket Yapısı: Tüm telefon ihtiyaçlarınız karşılayacak bol dakikalı KOBi-SES paketimiz sayesinde kafa karşılıklığı yaşamazsınız, önceden ne ödeyeceğinizi bilirsiniz.

 Zengin İçerik ve Uygun Fiyat: Zengin paket içeriğine ekonomik fiyatlarla sahip olursunuz. Paket dakikalarınızı şehiriçi, şehirler arası, yurtiçi GSM, Milletlerarası 1.Kademe sabit telefon, STH (Alternatif Telekom Operatörleri), 444’lü numaralar, 3 haneli özel servis numaraları, 850’li numaralara doğru yapılan aramalarda kullanırsınız.

► Dakika Havuzu: Paketiniz kapsamındaki dakikalar her yöne olup havuzlanabilirdir. Yani birden çok hattınız varsa hatlarınızdaki dakikalar ortak bir havuzda toplanır ve tüm hatlarınızla bu havuzdan dakika kullanımını gerçekleştirirsiniz. Böylece paket aşımı gibi kötü sürprizler yaşamazsınız.

 En İyi Fiyat Garantisi: TurkNet'te En İyi Fiyat Garantisi ayrıcalığınız var, yani abone olarak kalma sözü verdiğiniz herhangi bir dönemde başka bir firmadan teklif almanız durumunda aynı fiyattan hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Detaylar için En İyi Fiyat Garantisi sayfamızı inceleyiniz

 Tek Fatura: Ses ve internet hizmetleriniz için tek fatura alırsınız, böylece ödemelerinizi daha kolay takip edebilirsiniz

Tüm kampanyaları görüntülemek için Kampanya Fiyatları kısmına bakınız

 

Dakika Paketi 24 ay Kampanyalı Fiyatı 12 ay Kampanyalı Fiyatı Liste Fiyatı
KOBİ-SES 1.000 Dakika Her Yöne 35,90 TL 39,90 TL 60 TL

 

 Paket aşımı veya paket dışı görüşmeleriniz KOBİ-SES tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Kontör atış periyodu 60 saniyedir

 Milletlerarası görüşmelerde uygulanan kademe bilgileri için tıklayınız

 

Arama Yönü Birim Dakika Ücreti (vergiler dahil)
Şehiriçi - Şehirlerarası - Yurtiçi GSM 0.35 TL
STH (Alternatif Telekom Operatörleri) 0.35 TL
3 Haneli Özel Servis Numaraları 0.35 TL
Milletlerarası 1.Kademe PSTN 0.35 TL
Milletlerarası 1.Kademe GSM 0.65 TL
Milletlerarası 2.Kademe PSTN 0.35 TL
Milletlerarası 2.Kademe GSM 0.70 TL
Milletlerarası 3.Kademe PSTN ve GSM 1.00 TL
Milletlerarası 4.Kademe PSTN ve GSM 2.00 TL
Milletlerarası 5.Kademe 2.50 TL

Daha iyi bir teklif aldığınızda “Önce Bize Gelin” !

TurkNet'te En İyi Fiyat Garantisi ayrıcalığınız var, yani abone olarak kalma sözü verdiğiniz herhangi bir dönemde başka bir firmadan teklif almanız durumunda aynı fiyattan hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Detaylar için En İyi Fiyat Garantisi sayfamızı inceleyiniz

 KOBİ-SES Her Yöne 1.000 dakika paketindeki dakikalar yurtiçi GSM, şehir içi, şehirlerarası, milletlerarası 1.kademe sabit telefon, STH (Alternatif Telekom Operatörleri), 444’lü numaralar, 0850’li numaralar, 3 haneli 1xy özel servis numaraları yönlerine doğru aramalarda geçerlidir.

 Paket kapsamındaki dakikalar bir sonnraki aya devretmez ve paket kapsamındaki dakikalarınız için kontör atış periyodu 60 saniyedir.

 Paket aşımı ve/veya paket kapsamı dışındaki görüşmeler, KOBİ-SES tarifesi üzerinden ücretlendilir. Ücretlendirme detayları için KOBİ-SES Tarifesi kısmını inceleyiniz

 Aktivasyon liste ücreti her hizmet için 96 TL olup kalma sözü verilen paketlerde THK (Toptan Hat Kiralama) geçişinde 8 TL, yeni hat tahsisinde 11,5 TL olarak tek seferlik ücretlendirilir.

 Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) paket ve aktivasyon ücreti, ilgili KOBİ-SES paketinin 30 katı olarak ücretlendirilir. Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) hizmetlerinin altında kullanılan her numara (DDI) vergiler dahil aylık 1,2 TL olarak faturalanır.

 Taahhütlü aboneliğin taahhüt süresinden önce feshedilmesi halinde fesih tarihine kadar sağlanan indirim veya diğer faydaların toplam tutarıyla taahhüt süresinin kalan dönemleri için henüz tahakkuk etmemiş paket bedellerinin toplam tutarından abone lehine olan tutar aboneye fatura edilir. Taksitli olarak satılan cihazların kalan toplam taksit bedeli erken fesih ceza bedeline ek olarak fatura edilir.

Diğer tüm detaylar için kampanya formlarını inceleyiniz

Taahhütsüz KOBİ-SES 1.000 Dakika Her Yöne paketi kampanya formu için tıklayınız

12 ay taahhütlü KOBİ-SES 1.000 Dakika Her Yöne paketi kampanya formu için tıklayınız

24 ay taahhütlü KOBİ-SES 1.000 Dakika Her Yöne paketi kampanya formu için tıklayınız

KOBİ-SES kampanyalarımızdan faydalanmak için başvuru formunu doldurun, sizi arayalım