Genel Bakış

TURKNET MANİFESTOSU

Biz yalınız.

Biz enerjik ve hevesliyiz.

Biz cesur, girişimci, samimi ve dürüst davranırız.

Biz müşterinin patron olduğuna inanırız.

Biz dürüst, adil ve ahlaklı ticarete inanırız.

Biz her zaman müşterinin hakkının savunucusuyuz.

Biz en uygunu sunmayı ve dürüstlüğü severiz.

Biz alışılagelmiş mevcut durumlardan ve karmaşadan hoşlanmayız.

Çünkü biz TurkNet’iz.

Biz

1996 yılında bağımsız bir yeni nesil telekom operatörü olarak; bireylerin ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulduk. Telefon, toplu internet, özel sanal ağ (IP MPLS VPN), veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunuyoruz. Yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgamız Türkiye’nin her bölgesine yüksek kalite ve güvenilirlikli hizmet sunabilmek üzere tasarlandı. Yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılar için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirdik ve bu yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alıyoruz.

Yaklaşımımız

Bilişim sektörünün esnek ve dinamik bir markası olarak; enerjimizi uzmanlık, güven ve samimiyet ile birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen gösteriyoruz. Bu sayede sektörümüzde en yüksek müşteri bağlılığına sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hizmet çeşitliliğimiz, katma değer yaratan ekstra servislerimiz, müşterimize sunduğumuz sürekli destek ve yüksek kalite standartımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya, kurumların rekabet gücünü artırmaya devam edeceğiz.

Neden TurkNet?

Netiz

Önceliğimiz yalın ve net olmaktır.

Size ihtiyaçlarınıza cevap veren, az sayıda ve anlaşılır kampanyalar sunarız. İşimizde adil, faturalarımızda netiz. Kötü sürprizlere, gizli dipnotlara yer yoktur.

Akılcıyız

Akla uygun çözümlerle, kaliteli hizmeti, uygun fiyatla sunarız.

Sabit fiyat garantimizle, değişikliklerden etkilenmemenizi sağlarız.

Samimiyiz

İçtenliğin önemine inanırız..

İletişime değer veririz. Çağrı merkezimize kolaylıkla ulaşırsınız. Konusunda uzman ve cana yakın müşteri ekibimizle görüşme yaparsınız. Sorununuzu kolaylıkla anlatır, kolaylıkla çözüm bulursunuz.

Uzmanız

Altyapı yatırımlarımızla hizmet kalitemizi arttırırız.

%100 Türk sermayeli tek “telekom” şirketiyiz. Tüm Türkiye’de santraller kurarak altyapımızı geliştirir, hem kendimize hem ülkemize yatırım yaparız. Kendi kurduğumuz ve yönettiğimiz altyapımız ile kesintisiz hizmeti amaçlarız.