Duyurular

Ödül TurkNet’in oldu!

Bu yıl 16.’sı düzenlenen Bilişim 500 ödüllerinde, Alternatif Operatör Hizmeti kategorisinde birincilik ödülünü aldık. Sıkı çalışmamızın, altyapı yatırımlarımızın, müşteri odaklı düşünmemizin meyvelerini toplamaya başladık. TurkNet olarak her gün daha başarılı olmaya, bizi seçenleri daha çok memnun etmeye çabalıyor ve gece gündüz yorulmadan çalışıyoruz. Bizi bu ödüle layık görenlere teşekkür ederiz. Başarılarımızın devamını bekleyin!

KOBİ’lere mutlu haber!

Hepsi Bir Arada kampanyamız, ADSL internet, sabit telefon ve web hosting hizmetlerini KOBİ segmenti için yenilikçi bir yaklaşımla tek paket halinde ve tek fiyata sunuyor. Hepsi Bir Arada ile KOBİ’ler tek operatör tek faturayla ana iletişim ihtiyaçlarını %40’a varan tasarrufla çözebiliyorlar. Hedefimiz, yeni kampanyamız ile hem KOBİ segmentindeki satış performansımızı artırmak hem de sağladığımız “kolay anlaşılır, tasarruflu hizmet” faydası ile sadakati yüksek müşteri profilini TurkNet’e kazandırmak.

Türkiye’de bir ilk!

TurkNet, Türkiye’de kendi web sitesi üzerinden online abonelik imkanı sunan ilk internet sağlayıcısı olmayı başardı. Online abonelik butonuyla dileyen herkes, çağrı merkezini aramaksızın seçtikleri pakete abone olabiliyorlar.
Yeni web sitesiyle birlikte turk.net sayfası üzerinde yer alan 3 adımlık kolay paket seçme aşamasında “TurkNet’li Olmak İstiyorum” butonuna tıklayan kullanıcılar, öncelikle abone olmak istedikleri paketleri seçip bilgilerini giriyor ve son olarak paketlerinin üzerine satın almak istedikleri ek hizmetleri de seçerek abonelik süreçlerini tamamlıyorlar.

TurkNet’te hizmetleriniz tek faturada, tek fiyata olması gerektiği gibidir.

TurkNet’te hizmetlerinizin tutarı nettir, kolay anlaşılır ve tek faturada size ulaştırılır. TurkNet’li olarak hem tasarruf eder, hem de gönül rahatlığıyla hizmet almanın keyfine varırsınız.

Ezber bozan, yenilikçi kampanya ve hizmetlerimizle yeni web sitemiz yayına girdi.

Yeni web sitemiz üzerinden güncel kampanya ve hizmetlerimize ulaşmak artık çok kolay:

  • 3 adımda kolay online abonelik
  • 7/24 online işlem merkezi
  • Videolu destek merkezi
  • Sık Sorulan Sorular
  • Sosyal medyada TurkNet: Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram
  • Web posta
  • Hız testi
2014’ün en hızlı büyüyen operatörü TurkNet oldu.

2014 yılında, bireysel internet abone sayımızı ve toplam pazar payımızı 2 katına çıkararak en hızlı büyüyen telekom operatörü olduk. Yine 2014’ün son 3 ayında, hem sabit telefon hem de sabit internet hizmeti pazarında, pazar payını arttıran tek operatör olduk.

Kaynak: Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) çeyrek pazar verileri raporları