Hizmetlerimiz

İnternet

TurkNet, işletmenizin her ölçekteki kurumsal internet ihtiyacına yönelik en uygun internet çözümlerini yüksek kalitede, uygun maliyetlerle sunuyor.

Telefon

TurkNet, işletmenizin her ölçekteki kurumsal telefon ihtiyacına yönelik en uygun telefon çözümlerini yüksek kalitede, uygun maliyetlerle sunuyor.

Erişim

TurkNet MPLS VPN Hizmetleri; Tüm ülkeye yayılmış ofisleriniz, fabrikalarınız, bayileriniz, acenteleriniz ve distribütörleriniz ile sürekli, güvenli ve yüksek performanslı veri iletişimi kurmanızı sağlar.

Veri Merkezi

Biz sunucularınız için ideal ortamı sağlayalım, siz işinize daha fazla vakit ayırın. Sunucularınızı İstanbul Gayrettepe’de iş çevrelerinin tam merkezinde yer alan TurkNet veri merkezinin ideal ortamında barındırabilirsiniz.

Bir Arada Hizmetler

İşletmelerin temel ihtiyaçları olan telefon ve internet hizmetlerini bir arada ve avantajlı bir şekilde TurkNet'ten alabilirsiniz


Başarı Hikayeleri

TurkNet’ten hizmet alan kurumsal işletmelerin Bilgi Teknolojileri Yöneticileri TurkNet’i ve aldıkları hizmetleri değerlendiriyor.

Örnek Müşteri Projeleri

TurkNet’in kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarına göre geliştirdiği örnek projeleri ve bu projeler kapsamında nasıl çözümler ürettiğini okuyabilirsiniz.