İŞİNİZİ TURKNET'LE BÜYÜTELİM!

İster kobi, ister 100'lerce kişiye istihdam sağlayan bir işletme olun, TurkNet'te işinizi verimli hale getirecek bir çözüm kesinlikle vardır. Formu doldurun, sizi arayalım. Siz işinizi büyütürken biz verdiğimiz desteğin gururunu yaşayalım.

Sabit Telefon Hizmeti Hakkında Sık Sorulan Sorular

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti nedir?

Mevcutta kullanılan sabit telefon şebekesi üzerinden, ek bir cihaz kullanmadan ya da kullanım alışkanlığınızı değiştirmeden, yüksek hizmet kalitesi ve ekonomik fiyatlarla her yöne (şehir içi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM) arama yapabilmenizi sağlayan sabit telefon hizmetidir.

TurkNet Türkiye’de Hangi Bölgelerde Sabit Telefon Hizmeti Vermektedir?

TurkNet tüm Türkiye çapında mevcut sabit telefon şebekesi üzerinden hizmet verebilmektedir.

TurkNet Sabit Telefon Hizmetini Nasıl Çalışır?

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti’nden yararlanmak istemeniz durumunda gerekli evrakların teminini takiben TurkNet, kullanmakta olduğunuz hattınızın/hatlarınızın TurkNet’e taşınması için sistem üzerinden mevcut operatörünüze talep gönderir. Mevcut operatörünüzün onayı ile hatlarınız TurkNet’e taşınır. Normal şartlarda bu süreç 1-3 iş günü içinde tamamlanmaktadır.

TurkNet Sabit Telefon Hizmetinin Tarife Yapısı Nasıldır?

TurkNet sabit telefon hizmetinde, her bir telefon hattınıza, ihtiyacınıza göre belirleyeceğiniz, Her Yöne dakikalar içeren paket tarife tanımlanır. Hattınıza ait paket tarife dışında herhangi bir sabit ücret vs. ödemezsiniz.
1’den fazla telefon hattınız olması durumunda her bir telefon hattınıza ait paket dakikaları havuzlanır ve tüm hatlarınızın kullanımı ortak dakika havuzundan sayılır. Böylece paket aşımı gibi süprizlerle karşılaşmazsınız.
Ayrıca, 24 ay taahhütlü kampanyamız dahilinde, paket tarifeye göre değişen hediye dakikalar TurkNet tarafından ek bir ücret gerektirmeden kullanımınıza sunulur.

Heryöne Paket Tarifeler Dahilinde Sağlanan Heryöne Dakikalar Hangi Yönleri Kapsar?

Şehiriçi, Şehirlerarası, Alternatif Operatör Aramaları (0850’li numaralar dahil), 444 ile başlayan numaralar, yurtiçi GSM, Uluslararası Kademe 1 Ülkeleri sabit telefon numaralarını kapsar.

TurkNet Sabit Telefon Hizmetini Tercih Ettiğimde Faturalama Nasıl Olacak?

Sabit telefon hizmetinize dair tek bir fatura düzenlenir ve bu fatura TurkNet’ten tarafınıza gönderilir. Sadece TurkNet’e geçiş yaptığınız dönemde hem eski operatörünüzden hem de TurkNet’ten geçiş yaptığınız tarihe göre kısmi ücretlendirilmiş iki ayrı fatura alırsınız.

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti Aldığımda Telefon Numaram Değişecek mi?

Hayır. TurkNet Sabit Telefon Hizmeti almak için var olan telefon numaranızdan farklı bir telefon numarası almanıza gerek yoktur. Kayıtlı herhangi bir telefon hattınız yoksa veya ek yeni hat talebiniz varsa, TurkNet Sabit Telefon Hizmetinden faydalanmak istediğiniz takdirde, hat tahsisi TurkNet tarafından gerçekleştirilebilir.

PBX Hizmeti Kullanıyorum. TurkNet Sabit Telefon Hizmetinde PBX Nasıl Çalışır?

Sabit telefon hizmetinizi TurkNet’ten aldığınızda, bir önceki operatörünüzde kullanmakta olduğunuz PBX yapısı aynen korunur. Yapmanız gereken PBX pilot numaranızı doğru olarak TurkNet yetkililerine bildirmenizdir.

TurkNet Sabit Telefon Hizmetiyle Tüm Yönlere Arama Yapabilir Miyim?

Evet. Şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM dahil tüm aramalarınızı, kullanım alışlanlığınızı değiştirmeden, herhangi bir ön numara çevirmeden TurkNet sabit telefon hizmetiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Aradığım Numarayı Çevirmeden Önce Bir Erişim Numarası Çevirmeli Miyim?

Hayır.TurkNet Sabit Telefon Hizmeti herhangi bir ön numara tuşlamayı veya ek bir cihaz kullanımını gerektirmez.

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti Kullanılarak Hangi GSM Şebekeleri Aranabilir?

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti ile yurt içinde ve yurtdışında mevcut tüm GSM operatörleri aranabilmektedir.

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti İle Kullanım Kolaylığı Hizmetlerinden Faydalanabilir Miyim?

Evet. Türk Telekom'da geçerli olan Uyandırma, Rahatsız Edilmeme, Meşguldeki Aboneyi Bulma, Çağrı Yönlendirme, Bilgi Alma&Çağrı Aktarma, Çağrı Bekletme, Kısaltılmış Arama, Telefon Kilitleme, Tercihli Direkt Arama vb. kullanım kolaylığı hizmetlerinden aynen faydalanabilirsiniz.

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti İle Arama Yönü Kısıtlaması Talep Edebilir Miyim?

Evet. Dış aramaya kapatılmasını istediğiniz yön/yönler (örneğin: yurtiçi GSM) için talebinizi 0850 288 3030 numaralı müşteri hizmetleri hattından iletebilirsiniz.

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti Aboneliği Sadece Hat Sahibi Adına Mı Yapılıyor?

Evet. Türk Telekom'da hat sahibi kim ise tüm evraklar onun adına düzenlenmelidir. Sabit Telefon Hizmeti aboneliği ancak o kişi üzerine yapılabilecektir. İşlemler vekaletname ile de yine hat sahibi adına yapılabilir. Bu durumda güncel ve geçerli vekaletname örneği TurkNet yetkililerine başvuru esnasında verilmelidir.

TurkNet Sabit Telefon Hizmetimi Nakil Edebilir Miyim?

Evet. Nakil taleplerinizi 0850 288 3030 numaralı müşteri hizmetleri hattından nakil taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hizmetle İlgili Sorun Yaşarsam Kimi Aramalıyım?

TurkNet Sabit Telefon Hizmeti ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı 0 850 288 30 30 numaralı müşteri hizmetleri destek hattına 7/24 iletebilirsiniz.

Hizmetlerimi Takip Edebileceğim 7/24 Çalışan Bir Arayüz Var Mıdır?

Evet. Arama kayıtlarınıza, güncel kullanım bilgilerinize ve fatura bilgilerinize istediğiniz her an online olarak cco.turk.net/ arayüzünden size özel sağlanacak kullanıcı adı ve şifrenizle ulaşabilirsiniz.

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?

TurkNet’ten gelen fatura bedellerinizi anlaşmalı ödeme kanallarından ödeyebilirsiniz. Dilerseniz otomatik banka havalesi veya kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile de ödemenizi hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatları Nasıl Sağlayabiliyorsunuz?

Konusunda uzman ekibimiz, gelişmiş teknoloji ve iş süreçlerimiz sayesinde siz TurkNet Sabit Telefon Hizmeti abonelerimize yüksek görüşme kalitesini ekonomik fiyattan sunabilmekteyiz. TurkNet Sabit Telefon Hizmeti hizmetinin sağlayıcısı olan TurkNet, 1996 yılından bu yana telekomünikasyon alanında faal olan, Altyapı ve Sabit Telefon Hizmeti Lisanslari'na sahip Türkiye'nin en güçlü bağımsız telekom operatörüdür. TurkNet olarak verdiğimiz tüm telekomünikasyon hizmetlerimiz, T.C. Ulaştırma Bakanlığı'na bağlı çalışan resmi ulusal telekom regulatörü olan Bilgi Teknolojieri Kurumu (BTK) lisanslaması dahilindedir