İŞİNİZİ TURKNET'LE BÜYÜTELİM!

İster kobi, ister 100'lerce kişiye istihdam sağlayan bir işletme olun, TurkNet'te işinizi verimli hale getirecek bir çözüm kesinlikle vardır. Formu doldurun, sizi arayalım. Siz işinizi büyütürken biz verdiğimiz desteğin gururunu yaşayalım.

KOBİ-SES DAKİKA PAKETLERİ

 

Dakika Paketleri ve Ek Hizmetler Liste Fiyatı (vergiler dahil) 24 ay Taahhütlü Kampanya Fiyatı (vergiler dahil) 12 ay Taahhütlü Kampanya Fiyatı (vergiler dahil)
KOBİ-SES 1.000 Dakika Her Yöne 60 TL 35.90 TL 39.90 TL
Hizmet Aktivasyonu 96 TL Yeni Hat: 11.5 TL / Mevcut Hat: 8 TL Yeni Hat: 11.5 TL / Mevcut Hat: 8 TL

 Kafa karışıklığı yaşatmayız. Tüm telefon ihtiyaçlarınız karşılayacak bol dakikalı KOBi-SES paketimiz sayesinde kafa karşılıklığı yaşamazsınız

► Dakika havuzundan faydalanırsınız. Paketiniz kapsamındaki dakikalar her yöne olup havuzlanabilirdir. Yani birden çok hattınız varsa hatlarınızdaki dakikalar ortak bir havuzda toplanır ve tüm hatlarınızla bu havuzdan dakika kullanımını gerçekleştirirsiniz. Böylece paket aşımı gibi sürprizler yaşamazsınız.

 Zengin paket içeriğine ekonomik fiyatlarla sahip olursunuz. Paket dakikalarınızı şehiriçi, şehirler arası, yurtiçi GSM, Milletlerarası 1.Kademe sabit telefon, STH (Alternatif Telekom Operatörleri), 444’lü numaralar, 3 haneli özel servis numaraları, 850’li numaralara doğru yapılan aramalarda kullanırsınız. Bol bol konuşabileceğiniz KOBİ-SES paketi piyasanın en avantajlı fiyatına sahiptir. 

TurkNet'te En İyi Fiyat Garantisi ayrıcalığınız var, yani abone olarak kalma sözü verdiğiniz herhangi bir dönemde başka bir firmadan teklif almanız durumunda aynı fiyattan hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Detaylar için En İyi Fiyat Garantisi sayfamızı inceleyiniz

Ses ve internet hizmetleriniz için tek fatura alırsınız, böylece ödemelerinizi daha kolay takip edebilirsiniz

Abonelik ve hizmetlerinizle ilgili işlemleri Online İşlem Merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz

Müşteri Hizmetleri Destek Hattımız (0850 288 30 30) üzerinden 7/24 destek alabilirsiniz

 

 Paket aşımı veya paket dışı görüşmeleriniz KOBİ-SES tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Kontör atış periyodu 60 saniyedir

 Milletlerarası görüşmelerde uygulanan kademe bilgileri için tıklayınız

 

Arama Yönü Birim Dakika Ücreti (vergiler dahil)
Şehiriçi - Şehirlerarası - Yurtiçi GSM 0.35 TL
STH (Alternatif Telekom Operatörleri) 0.35 TL
3 Haneli Özel Servis Numaraları 0.35 TL
Milletlerarası 1.Kademe PSTN 0.35 TL
Milletlerarası 1.Kademe GSM 0.65 TL
Milletlerarası 2.Kademe PSTN 0.35 TL
Milletlerarası 2.Kademe GSM 0.70 TL
Milletlerarası 3.Kademe PSTN ve GSM 1.00 TL
Milletlerarası 4.Kademe PSTN ve GSM 2.00 TL
Milletlerarası 5.Kademe 2.50 TL

Daha iyi bir teklif aldığınızda “Önce Bize Gelin” !

TurkNet'te En İyi Fiyat Garantisi ayrıcalığınız var, yani abone olarak kalma sözü verdiğiniz herhangi bir dönemde başka bir firmadan teklif almanız durumunda aynı fiyattan hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Detaylar için En İyi Fiyat Garantisi sayfamızı inceleyiniz

 KOBİ-SES Her Yöne 1.000 dakika paketindeki dakikalar yurtiçi GSM, şehir içi, şehirlerarası, milletlerarası 1.kademe sabit telefon, STH (Alternatif Telekom Operatörleri), 444’lü numaralar, 0850’li numaralar, 3 haneli 1xy özel servis numaraları yönlerine doğru aramalarda geçerlidir.

 Paket kapsamındaki dakikalar bir sonnraki aya devretmez ve paket kapsamındaki dakikalarınız için kontör atış periyodu 60 saniyedir.

 Paket aşımı ve/veya paket kapsamı dışındaki görüşmeler, KOBİ-SES tarifesi üzerinden ücretlendilir. Ücretlendirme detayları için KOBİ-SES Tarifesi kısmını inceleyiniz

 Aktivasyon liste ücreti her hizmet için 96 TL olup kalma sözü verilen paketlerde THK (Toptan Hat Kiralama) geçişinde 8 TL, yeni hat tahsisinde 11,5 TL olarak tek seferlik ücretlendirlir.

 Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) paket ve aktivasyon ücreti, ilgili KOBİ-SES paketinin 30 katı olarak ücretlendirilir. Dijital çoklu hatlar (ISDN PA) hizmetlerinin altında kullanılan her numara (DDI) vergiler dahil aylık 1,2 TL olarak faturalanır.

 Taahhütlü aboneliğin taahhüt süresinden önce feshedilmesi halinde fesih tarihine kadar sağlanan indirim veya diğer faydaların toplam tutarıyla taahhüt süresinin kalan dönemleri için henüz tahakkuk etmemiş paket bedellerinin toplam tutarından abone lehine olan tutar aboneye fatura edilir. Taksitli olarak satılan cihazların kalan toplam taksit bedeli erken fesih ceza bedeline ek olarak fatura edilir.

Diğer tüm detaylar için kampanya formlarını inceleyiniz

Taahhütsüz KOBİ-SES 1.000 Dakika Her Yöne paketi kampanya formu için tıklayınız

12 ay taahhütlü KOBİ-SES 1.000 Dakika Her Yöne paketi kampanya formu için tıklayınız

24 ay taahhütlü KOBİ-SES 1.000 Dakika Her Yöne paketi kampanya formu için tıklayınız

KOBİ-SES kampanyalarımızdan faydalanmak için başvuru formunu doldurun, sizi arayalım