ERİŞİM
BARINDIRMA HİZMETLERİ
TELEFON
TOPTAN HİZMETLER

TURKNET BAYİ İŞLEMLERİ :


TurkNet, farklı özelliklere sahip bayilerden oluşan kanal yapısı ile ülke genelinde geniş bir kapsama alanına erişmeyi, ve ilgili bölgelerde faaliyet gösteren bayileri aracılığı ile bölgedeki işletmeleri TurkNet’in kurumsal servisleri ile tanıştırmayı, bu işletmelerin tercih ettiği telekom operatörü olmayı hedefler.

TurkNet bayi ağına katılmak isteyen firmalar, uzmanlık alanları, ilgili oldukları sektörler, çalışan personelin niteliği, bulundukları bölge vb. kriterlere göre değerlendirilirler.

Yapılan değerlendirme sonucunda uygun bulunan kuruluşlar, TurkNet Bayi programına kabul edilir, farklı seviyelerde temsil yetkisine ve gelir paylaşım uygulamasına tabi olurlar.

Şimdi lütfen aşağıdaki seçenekleri inceleyerek tercih ettiğiniz programı seçin ve başvuru formuna geçmek için devam edin.

TURKNET BAYİLİK PROGRAMLARI
 
Sabit Telefon Hizmeti Bayiliği (A-Tipi Telefon Hizmeti) :
TurkNet, işbirliği yaptığı bayi kanalı ile her boydaki işyerini TurkNet Sabit Telefon Hizmet abonesi olarak edinmeyi hedefler.
Kurumsal Hizmetler Bayiliği :
TurkNet, ülke genelindeki tüm işletmelere genişbant erişim, kurumsal İnternet, telefon ve altyapı hizmetlerini pazarlayabilecek, projelendirip satışını tamamlayabilecek düzeyde bayilerle farklı kategoride işbirliği yapar.
   
TurkNet Bayi Online İşlemler
TurkNet Bayi Başvuru İşlemleri

  Deloitte Technology Fast 50 Turkey Ödüllü Microsoft Certified Gold Partner Ripe NCC Member ECTA Full Member - European Competitive Telecommunications Association TELKODER Üyesi -Serbest Telekomünikasyon İşletmeleri Derneği TİD Üyesi - Tüm Internet Derneği